20 TL ve üzeri siparişlerinizde Kargo Ücretsiz!

Teslimat Bilgileri

Siparişlerim Ne Kadar Zamanda Kargoya Verilir?
Siparişiniz alındıktan sonra 48 saat içinde kargoya verilecektir.

Siparişimi Ne Kadar Sürede Teslim Alırım?
Kargo teslim süresi adrese göre değişiklik gösterebilir. Size verilen gönderi kodu ile kargonuzun durumunu takip edebilirsiniz.

Kargo Ücretleri Ne Kadar?
Yurt içi gönderilerinizde 50 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsizdir. 50 TL ve altı alışverişlerinizde KDV Dahil 6 TL kargo ücreti alınacaktır.

Siparişimin Kargoya Verildiğini Nasıl Öğrenirim?
Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra sizinle E-Mail yoluyla Gönderi Kodu Paylaşılacaktır. "Hesabım" sayfasındaki "Siparişlerim" bölümünden siparişleriniz ile ilgili bütün bilgilere ulaşabilirsiniz.

Kargomun Nerede Olduğunu Nasıl Öğrenirim?
Siparişinizin detaylarına bakarak kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Ayrıca size verilen gönderi kodu ile kargonuzun durumunu takip edebilirsiniz.

Gönderi Kodu (Kargo Takip Numarası) Nedir?
Siparişinizin kargoya verildikten sonra size ulaşana kadar ki süreçleri takip etmenizi sağlayan koddur. Size verilen Gönderi Kodu ile kargonuzun durumunu takip edebilirsiniz. Gönderi kodu dışında siparişiniz hakkındaki sorularınız için iletisim@miyosa.com ve Müşteri Hizmetlerimizden bilgi alabilirsiniz.

Anlaşmalı Olduğunuz Kargo Firması Nedir?
Sürat Kargo ile anlaşmamız vardır.

Kargomu Teslim Alırken Dikkat Etmem Gerekenler Nedir?

Kargo firması paketinizi teslim ederken yırtılma, açılma, ezilme, ıslanma vb. ürüne zarar verebilecek bir sorun olup olmadığını kontrol ediniz. Herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda paketi teslim almayınız. Hasar tespit tutanağı talep ederek Müşteri Hizmetlerimize durumu bildiriniz.

Eğer ki paketi teslim aldıktan sonra eksik bir ürün vb. herhangi bir sorunla karşılaşırsanız;
1. İlk olarak kargo firmasıyla iletişim kurup hasar tespit tutanağı tutturmak istediğinizi belirtin.
2. Sonrasında bu durumu iletisim@miyosa.com adresine mail atarak tarafımıza bildiriniz.