APPLE LANSMAN KILIFLARI

iPhone 6 / 6S Lansman Kılıf

iPhone 6 / 6S PLUS Lansman Kılıf

iPhone 7 / 8 Lansman Kılıf

iPhone 7 / 8 PLUS Lansman Kılıf

iPhone X / Xs Lansman Kılıf

iPhone XR Lansman Kılıf

iPhone Xs Max Lansman Kılıf

Apple Lansman Kılıflar
iPhone’u ortaya çıkaran tasarımcılar tarafından zarafet ile düşünülen Apple tasarımı lüks lansman kılıflar, özel kauçuk ve silikon materyallerden üretilir. Apple Lansman Kılıf renk seçenekleri, farklı modelleri, tam koruma sağlaması ve hayatınızı kolaylaştıracak tasarımları ile Apple cihazların zarafetini ve inceliğini koruyarak tasarlanmış ürünlerdir.

Apple Lansman Kılıflar İle Uyumlu Modeller
iPhone 6, 6s, 7, 7plus, 8, 8plus, X, Xr, Xs, Xs Max, 11, 11 Pro, 11 Pro Max gibi birçok modeli ile mükemmel bir uyum içinde olan bu kılıflar, Apple telefonun Lansman Kılıf içerisinde olmasına rağmen olağanüstü inceliğini korumaktadır. Tam bir koruma sağlar.

Apple Lansman Kılıflar İç Ve Dış Özellikleri
İç kısmı yumuşak mikrofiber bir kaplama olarak tasarlanan ürün iPhone telefonların korunmasında gayet başarılı bir rol oynar. İç kısım için kullanılan süet materyal üzerinde iphone damgası bulunur. Lansman Kılıf Apple telefonunuz da tam bir koruma sağladığı gibi aynı zamanda da zarif ve şık bir görünüm kazandırır.
Dış yüzeyi incelendiği zaman ise, uygulanan boya kauçuk içerisine iyice nüfuz ettiği için renkler yüzeyde kalmaz, derinlere işler bu ayrıntı da Lansman Kılıf tasarımları için küçük bir ayrıntı gibi görülse de ortaya çıkan zarafet hemen fark edilir. Dış yüzeyde silikon ve kauçuk gibi ürünler kullanılmaktadır. Apple logolu telefon kılıfı denince akla ilk gelen model olan Lansman Kılıflara Miyosa ayrıcalığı ile sahip olabilirsiniz.