MODEL SEÇİNİZ

Apple Airpods Kılıfları
Apple AirPods’ların gün geçtikçe artan kullanımıyla birlikte onları korumak için birçok aksesuar üretilmeye başlandı. Bunlardan en çok tercih edilen ise Airpods’unuzu darbelere ve çizilmelere karşı korumak için üretilen birbirinden şık ve sevimli AirPods kılıflarıdır. Silikon, deri ya da suni deri olarak birçok değişik materyalle karşımıza çıkan Airpods Kılıfları neden bu kadar çok tercih ediliyor dersiniz? Birçok figüre uygun tasarlanmış kılıflar ile birlikte verilen taşıma halkası ile elde kolayca taşınabilir yada yanında gelen kancası ile kemere ya da sırt çantanıza rahatça bağlamanıza imkan sağlar. AirPods, AirPods 2 ve AirPods Pro’nuzun şarj kutusu sert ve parlak bir yapıya sahiptir ve bu nedenle diğer herhangi bir cihaz gibi çizilebilir ve elinizden düşmesi durumunda kolayca hasar alabilir. AirPods şarj cihazınızı korumak için etkili bir yöntem aramak için yola çıktıysanız işte kişiliğinize uygun model ve renkleri burada bulabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza en uygun airpods kılıfını görmek ve daha fazlasını satın almak için doğru yerdesiniz.

Eğer silikon bir koruma kılıfı arıyorsanız;
Silikon Airpods Kılıfları, AirPods kulaklık kutunuza mükemmel bir uyum sağlayacak şekilde tasarlandı. Birbirinden sevimli ve şık modelleri ile herkesin dikkatini çekecektir. Bu kılıflar esnek ve darbelere dayanıklı silikondan yapılmıştır. Bu ek koruma katmanı çizilmeleri önler ve dış etkilerden korur. Kılıfınıza renk katmak için beyaz, kırmızı, kahverengi, pembe, açık mavi ve su yeşili ve daha birçok renk mevcuttur.

Eğer deri bir koruma kılıfı arıyorsanız;
Deri kılıf ile AirPods’larınızı şık bir şekilde taşıyın. Şarj yerine ve senkronizasyon düğmesine kolay bir şekilde erişin. Taşıma kolaylığı için kancasını kullanın. Deri koruma kılıfları AirPods kasanıza tam uyacak şekilde tasarlanmıştır.